Шукати в цьому блозі

понеділок, 19 серпня 2019 р.

Методика складання плану роботи вихователя ГПД

 Вимоги до плану роботи:

1. Виховну роботу доцільно планувати з урахування? рівня знань і вихованості учнів, їх вікових інтересів.
2. Виховні заняття готувати і проводити так, щоб забезпечити вирішення основної мети - виховання всебічно розвиненої особистості.
3. Різноманітні заходи здійснювати в певній системі урахуванням життєвих ситуацій.
4. Позаурочну і позашкільну роботу координувати з діяльністю вчителів, медпрацівників.
5. Визначення педагогічної доцільності заходів, використання різноманітних форм і методів роботи.
6. Забезпечення всіх напрямків морально-естетичного виховання.

середа, 14 серпня 2019 р.

Методичні рекомендації з викладання предметів на 2019/2020

Міністерство звертає особливу увагу вчителів на те, що у змісті навчальних програм послідовно впроваджено компетентнісний підхід.

Година здоров'я вихованців ГПД

Година здоров'я вихованців ГПД

Мета: Сприяти активному відпочинку дітей після розумової діяльності, розвивати м'язеву систему, покращити роботу серцево-судинної та дихальної системи, удосконалювати навики стрибання, метання в ціль і на дальність. Виховувати кмітливість, спритність, чесність, дружбу, дисциплінованість.
Інвентар: М'ячі (великі і малі), обручі, скакалки, кеглі, естафетні палички, прапорці, мішечки з піском.

Година дозвілля «Спортивна година» вихованців ГПД

Година дозвілля «Спортивна година» вихованців ГПД

Згідно з орієнтовним режимом дня, «спортивну годину» доцільно проводити після закінчення уроків. Вона проводиться з метою відпочинку дітей після розумової діяльності, загартування і зміцнення організму, фізичного їх розвитку, закріплення навичок поведінки у колективі.

Обід вихованців ГПД

 Обід вихованців ГПД



Для вихователя обід - це важливий виховний захід. Педагог зобов'язаний закріпити в учнів навички самообслуговування, культури та гігієни поведінки в їдальні, бережливого ставлення до хліба і продуктів харчування, навчити шанувати працю поварів та обслуговуючого персоналу.

Прогулянка вихованців ГПД

Прогулянка виховавнців ГПД

Прогулянки дозволяють вихователю груп продовженого дня вирішувати цілий комплекс оздоровчо-гігієнічних і пізнавальних завдань. Під час прогулянок широко використовуються різноманітні ігри на місцевості та інші види фізичних вправ.
 Плануючи прогулянку, вихователь заздалегідь повідомляє про це учнів, пропонує їм, що одягнути, як підготуватися.

Самопідготовка вихованців ГПД

самопідготовка вихованців ГПД
.Мета: Поглиблювати вміння і навички учнів самостійно виконувати домашні завдання, сприяти кращому засвоєнню навчального матеріалу; раціонально використовувати вій час; вчити дітей самостійно працювати з підручником, довідковою літературою; виховувати акуратність. Старанність, взаємодопомогу, товаришування та дисциплінованість.

Методичні рекомендації щодо організації роботи груп продовженого дня

Г.П.Мороз. методист ОКІППО
Правильно організована робота в групі продовженого дня дає можливість гармонійно об’єднати навчання і виховання; організувати позаурочну діяльність та дозвілля дітей відповідно до їх інтересів і бажань; надати їм кваліфіковану допомогу у виконанні домашніх завдань; запобігати дитячій бездоглядності та безпритульності,що особливо важливо саме зараз, в час масового перебування батьків на заробітках за межами України, в час нестабільної обстановки всередині самої країни.